Etiketsiz Tekstil Etiketi

Tekstil Üzerine Direkt Baskı Yapılan Marabu Tampon Baskı Mürekkepleri

Marabu tampon baskı taggless

Marabu bu iş için, iki farklı seri geliştirdi. Bunlar;

  • Tampapur TPU
  • Tampatex TPX

Tekstil üzerine direkt baskıda kullanılan Marabu mürekkeplerinin başlıca avantajları;

Çok İyi Tutunma:
Marabu Tampapur TPU ve Tampatex TPX, pamuklu, naylon, polyester, polyamid, spandex ve çeşitli karışım kumaşlara uygundur. Bu çoklu malzeme uyumluluğu nedeni ile üniversal kullanım avantajı sağlar.

Esnek Baskı:
Baskı sonucu çok esnek film oluşur. Oluşan yapı esnemeye veya büzülmeye uygundur. Giyilirken kumaşın esnemesinden, yıkanmadan sonraki büzülmelerden etkilenmez, çatlamaz, dökülmez veya bozulmaz.

Yıkanma ve Ütülemeye Yüksek Dayanıklılık;
Sıcak Transfer Baskı etiketlere göre, 10 kat daha fazla yıkanma ve ütülenme direncine sahihtirler. Bu özeliği neden ile, kalıcı ve yumuşak konforlu bir etiket sistemi oluşur. Ürün kulanım boyunca, kimliğini, markasını ve etiket bilgilerini korumuş olur.

Yüksek Örtücülük:
Her iki seri de yüksek örtücülüğe sahiptir. Özellikle TPX koyu renkli kumaşlar için önerilir.

Çok Yüksek Çevre ve Tüketici Güvenliği;
Daha fazla bilgi için burayı tıklayınız: https://www.marabu.com

Marabu TampaTex TPX, rahatsız edici etiketlerin yerine çok ekonomik ve hızlı bir çözümdür. Tampatex TPX OEKO-TEX sertifikalı tekstil tampon baskı mürekkebidir. Marabu yeni ve daha iyi serigrafi baskı ve tampon baskı mürekkepleri geliştirmek için Ar-Ge çalışmalarına devam etmektedir. Serigrafi baskı ve tampon baskı mürekkepleri geliştirmek için müşterilerimiz, araştırma kuruluşları, üniversiteler ve tedarikçilerle olan yakın işbirliği halindeyiz. Bu çabamız müşterilerimiz için sürekli olarak daha iyi serigrafi baskı ve tampon baskı mürekkebi üretmemizi sağlamaktadır. Hedefimiz, müşterilerimiz için en iyi serigrafi baskı ve tampon baskı mürekkebini geliştirmektir. Onlarca yıldır geliştirilmiş ve ince ayarlı serigrafi ve tampon baskı mürekkeplerimiz, baskı dünyasında ön sırada yer alır. Marabu serigrafi ve tampon baskı mürekkepleri, dünyanın her yerinde en yüksek kalite yönetim standartlarına göre üretilen yüksek kaliteli mürekkepler olarak tanınır. Marabu serigrafi baskı, tampon baskı sektöründe en önemli lider firmadır.