UV-Bazlı Serigrafi Mürekkepleri

Ultracolor Renk Sistemi

KOD AÇIKLAMA KULLANIM ALANLARI ÖRNEK
UltraGraph UVSP Mükemmel dış ortam direncine sahip. Çeşitli kimyasallara dayanıklı.Malzemelerdeki statik elektriklenmeyi engelliyerek firenizi azaltır, baskı hızınızı yükseltir. PVC Tarpoline, PVC, Sert PVC, PVC yapışkanlı folyo, Polystyrene PS, ABS, Polycarbonate PC PET, PP(ön işlemli), PE (ön işlemli) , Kağıt , Karton, Kaplanmış metaller, vs gibi çok çeşitli malzemelerde.
UltraGraph UVAR Mükemmel dış ortam direncine sahip. Giyotin ile kesilmeye ve katlanmaya uygun mükemmmel UV mürekkebi. PVC Tarpoline, PVC, Sert PVC, PVC yapışkanlı folyo, Polystyrene PS, ABS, Polycarbonate PC, PET, PP(ön işlemli), PE (ön işlemli) , Kağıt , Karton, Kaplanmış metaller, vs gibi çok çeşitli malzemelerde.
UltraForm UVFM Vakumda şekillendirilebilen, çok esnek, uzun dış ortam direnci olan UV mürekkebi. PVC Tarpoline, PVC, Sert PVC, PVC yapışkanlı folyo, Polystyrene PS, ABS, Polycarbonate PC, PET, PP(ön işlemli), PE (ön işlemli) , Kağıt , Karton, Kaplanmış metaller, vs gibi çok çeşitli malzemelerde.
UltraPlus UVP Kimyasallara ve mekanik aşınmalara yüksek direnç sağlayan, çok parlak olan, UV mürekkebi Cam, Metal ve yüzeyi kaplı metaller, Aluminyum, Anodised Aluminyum, Kaplanmış Malzemeler, Sert PVC, Polystyrene (PS), SAN, Polyamide (PA), Yüzey işlemli PE ve PP, PETG, PETA, PMMA, Polycarbonate PC, ABS ve çok çeşitli malzemeler için.
UltraStar-M UVSM Tam mat UV mürekkebidir. Cam, Metal ve yüzeyi kaplı metaller, Aluminyum, Anodised Aluminyum, Kaplanmış Malzemeler, Sert PVC, Polystyrene (PS), SAN, Polyamide (PA), Yüzey işlemli PE ve PP, PETG, PETA, PMMA, Polycarbonate PC, ABS ve çok çeşitli malzemeler için.
UltraGlass UVGL Cam için özel geliştirilmiş UV mürekkebi. Cam
UltraPack UVPK PE Tüp' ler için çok uygun, parlak, hızlı makinalara uygun UV mürekkebi. Sert PVC, PE, PP, PETG, PETA
UltraDisc  UVOD Çok yüksek baskı hızına uygun optik diskler için UV Mürekkebi. CD, CD-ROM, CD-R, CD-RW, DVD, DVD-R, DVD-RW, Blue Ray Discler